Гість КУП НАНУ–Атілла Петерфалві,президент Національного органу державної влади Угорщини з питань захисту даних та свободи інформації(NAIH),почесний професор КУП НАНУ

24 Травня, 2012

22 травня 2012 року під час свого перебування в Україні, пов’язаного з участю у 14-тій міжнародній зустрічі представників органів державної влади країн Центральної та Східної Європи з питань захисту даних, професор Атілла Петефалві, якого було нещодавно призначено президентом Національного органу державної влади Угорщини з питань захисту даних та свободи інформації (NAIH), відвідав Київський університет права Національної академії наук України.

У рамках візиту керівництво КУП НАНУ сердечно привітало пана Петерфалві із призначенням його на пост президента Національного органу державної влади Угорщини з питань захисту даних та свободи інформації.

Оскільки КУП НАНУ досить тривалий час плідно співпрацює з паном Петерфалві, то під час дружньої бесіди ректора КУП НАНУ, професора Бошицького Ю.Л. та професора Петерфалві було окреслено напрямки подальшого співробітництва на наступний академічний рік. Зокрема, гостя університету було запрошено на міжнародну конференцію з питань конституційного права, яку планується провести наприкінці жовтня 2012 року на базі КУП НАНУ.
     Наприкінці зустрічі пан Петерфалві із задоволенням підкреслив, що двосторонні зв’язки між КУП НАНУ та угорськими освітніми закладами і органами влади набувають динамічного характеру та висловив щиру подяку за теплий прийом».

Матеріал підготувала
завідувач відділу міжнародних зв’язків та грантів
 Єдгарова І.В