Гість КУП НАНУ директор Інституту Конституційного права Вроцлавського університету (Польща)

3 Червня, 2011

На запрошення ректора КУП НАН України професора Юрія Бошицького, університет відвідав директор Інституту Конституційного права Вроцлавського університету (Польща) професор Богуслав Банашек. Під час зустрічі, в якій взяли участь ректор КУП НАНУ Бошицький Ю.Л., проректор з наукової роботи Чернецька О.В., проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи Левківська Г.П., проректор з адміністративної та господарчої роботи Бойко В.О., обговорювались питання організації україно-польського круглого столу присвяченого  актуальним проблемам  юридичної освіти. Професор Богуслав Банашек висловив побажання провести серію майстер-класів для студентів КУП НАНУ та вніс пропозицію щодо організації спільних студентських  наукових конференцій.

По закінчені зустрічі професору Банашеку була проведена екскурсія по університету. Пан професор високо оцінив матеріально-технічну базу, особливу увагу приділив фонду науково-методичної бібліотеки, відзначивши широкий спектр літератури юридичного спрямування.

Також в цей день в офісі  Президента Всесвітньої асоціації юристів, Голови Союзу юристів України Валерія Євдокимова відбулася протокольна зустріч з професором, Директором інституту Конституційного права Вроцлавського університету  Богуславом Банашаком – екс-головою законодавчої Ради при прем’єр-міністрі Республіки Польща та заступником Союзу юристів України, ректором Київського університету права НАНУ Юрієм Ладиславовичем Бошицьким.

У ході зустрічі обговорювалися питання Конституційного права, підготовки та організації науково-практичних конференцій у різних галузях права, спільну видавничу діяльність та питання координації юридичної науки і освіти у рамках діяльності Всесвітньої асоціації юристів.

За значний внесок в оптимізацію діяльності Всесвітньої асоціації юристів Валерій Євдокимов нагородив почесного гостя вищим орденом  Всесвітньої асоціації юристів з врученням свідоцтва почесного дійсного члена Всесвітньої асоціації юристів.