Гість КУП НАНУ – Генеральний секретар Євразійського офісу ГО «Федерація всесвітнього миру», члена Економічної і Соціальної Ради ООН

19 Жовтня, 2012

19 жовтня 2012 року Київський університет права Національної академії наук України відвідав пан Жак Маріон, Генеральний секретар Євразійського офісу  ГО «Федерація всесвітнього миру», а також голова правління Федерації всесвітнього миру в Україні Михайло Ільїн.

Під час зустрічі з ректором КУП НАНУ, професором Юрієм Бошицьким і представниками керівного складу КУП НАНУ, а також за участю почесного доктора КУП НАНУ, президента товариства «Україна-Болгарія», члена Національної спілки журналістів України, професора Юрія Сєдих відбулись консультації щодо напрямків майбутнього співробітництва, залучення КУП НАНУ до проектів ЄС та ООН, стажування студентів КУП НАНУ в міжнародних організаціях, проведення спільних міжнародних заходів та інших напрямків співробітництва.

Сторони обмінялись думками щодо подальших практичних кроків, які сприятимуть досягненню цілей співробітництва обох інституцій у найближчий час. Наприкінці зустрічі ректор КУП НАНУ, професор Юрій Бошицький вручив почесному гостю подарунки від колективу КУП НАНУ, а також звернення і меморандум про майбутню співпрацю між КУП НАНУ і Євразійським офісом ГО «Федерація всесвітнього миру».

Матеріал підготувала завідувач відділу
 міжнародних зв’язків та грантів