Гість КУП НАНУ Карпачова Н.І. – уповноважений Верховної Ради України з прав людини 1998-2012

1 Серпня, 2012

Київський університет права НАН України 1 серпня відвідала Ніна Іванівна Карпачова –  кандидат юридичних наук, доцент; з 2003 року – член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, 1998-2012 – уповноважений Верховної Ради України з прав людини.

Під час перебування в університеті Карпачова Ніна Іванівна з ректором, професором, заслуженим юристом України, заступником голови союзу юристів України Ю.Бошицьким обговорила питання щодо проведення на базі КУП НАН України круглих столів, конференцій, присвячених правам людини та про підготовку майбутніх юристів, які фахово будуть підготовлені до праці в структурах омбудсмана.

Ніна Іванівна мала можливість ознайомитися з матеріально-технічною базою університету та поспілкуватися зі студентами, абітурієнтами, їх батьками. Особливу зацікавленість Ніни Іванівни привернула видавнича діяльність навчального закладу, а особливо – перший в Україні навчальний підручник  з космічного права.

Г. П. Левківська,
проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи КУП НАНУ