ГІСТЬ КУП НАНУ – НАДЗВИЧАЙНИЙ ТА ПОВНОВАЖНИЙ ПОСОЛ РЕСПУБЛІКИ КОРЕЯ В УКРАЇНІ ЛІ ЯНГ-ГУ

22 Березня, 2018
    22 березня 2018 року на запрошення ректора Київського університету права НАН України, професора Юрія Бошицького університет відвідав поважний гість – Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу.
На зустрічі були присутні: ректор, професор КУП НАН України Юрій Бошицький, проректор з адміністративної та господарської роботи Володимир Бойко, вчений секретар Ольга Михайленко, секретар Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Корея в Україні Катерина Алешко.

gost1.jpg

gost2.jpg

gost3.jpg

В рамках ділової зустрічі, яка підтримувалася взаємною зацікавленістю сторін були обговорені можливі напрямки щодо співпраці, зокрема:
•    можливість викладання викладачами вищих навчальних закладів Кореї курсів лекцій для здобувачів вищої освіти КУП НАНУ;
•    можливість вивчення здобувачами вищої освіти корейської мови;
•    пропозиція Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу навчати в КУП НАНУ фахівців з надання консалтингових послуг;
•    розвиток навчально-наукового співробітництва університету з ВНЗ-партнерами із Республіки Кореї;
•    співпраця з Корейським освітнім центром в Україні.

gost4.jpg
gost5.jpg

gost6.jpg

Під
час перебування у КУП НАНУ Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки
Корея в Україні Лі Янг-Гу ознайомився з навчальною базою Університету
та з особливостями роботи університету.
    Наприкінці зустрічі ректор Київського університету права НАН України підкреслив важливість поглиблення спілкування з дипломатичними представниками найвищого рівня, як унікальним досвідом для підготовки юристів-міжнародників.

gost7.jpg

gost8.jpg