Гість КУП НАНУ народний депутат України Іван Кириленко

21 Травня, 2024

15 травня 2024 року на запрошення ректора КУП НАНУ Юрія Бошицького Київський університет права НАН України відвідав народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, доктор економічних наук Іван Кириленко.

В ході візиту Іван Григорович взяв участь у круглому столі на тему: «Освітні ініціативи в період дії правового режиму воєнного стану», присвяченому Дню науки в Україні. Де в своїй промові він підкреслив наскільки сьогодні держава потребує фахівців правової науки та висловив впевненість, що саме молоді українські юристи мають здійснити всі необхідні правові дії для відшкодування збитків під час повоєнного відновлення України.

Далі під час зустрічі було обговорено широке коло питань з яких основними є питання співпраці представників єдиного законодавчого органу державної влади ‒ Верховної Ради України та Київського університету права НАН України в галузі науки та правотворчої діяльності, залучення народних депутатів-правників до освітнього процесу шляхом запрошення їх до проведення відкритих лекційних занять для здобувачів вищої освіти а також до участі в науково-практичних конференціях, що організовуються нашим закладом вищої освіти.

На завершення зустрічі ректор КУП НАНУ, професор Юрій Бошицький провів екскурсію університетом, приділивши особливу увагу музеям КУП, бібліотеці та навчальним аудиторіям Київського університету права НАН України.

Прес-Центр КУП НАНУ