Гість КУП НАНУ – народний депутат України Романова Анна Анатоліївна

15 Березня, 2018
    14.03.2018 р. на запрошення ректора КУП НАНУ, проф. Юрія Бошицького, Київський університет права НАН України з візитом відвідала Анна Романова – народний депутат України VIII скликання, секретар Комітету, голови підкомітету з питань розвитку туризму, курортів і рекреаційної діяльності Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму.
    Під час перебування у КУП НАНУ ректор, проф. Юрій Бошицький ознайомив із університетом. Зокрема народного депутата зацікавив перший і єдиний в Україні кабінет – музей контрафактної продукції, з яким детально ознайомив професор кафедри галузевих правових наук Геннадій Семаков. Після відвідування музею підробок була проведена екскурсія до кабінету криміналістики, криміналістичного полігону, де вивчаються методики проведення різних експертиз з виявлення контрафактної продукції. Також професор кафедри загальнотеоретичних і державно-правових дисциплін В’ячеслав Іванов ознайомив гостю із кабінетом – музеєм історії українського права, який присвячений видатному українському вченому, історику, правознавцю та фундатору Української академії наук академіку Миколі Василенку. Про матеріально-технічну складову КУП НАНУ детально розповів проректор з адміністративної та господарської діяльності Володимир Бойко.

annaromanova1.jpg

annaromanova2.jpg

annaromanova3.jpg

Після екскурсії Київським університетом права НАН України відбувся майстер-клас Анни Романової на тему «Актуальні питання законотворчої діяльності Верховної Ради України на сучасному етапі». Депутат зі студентами обговорили проблеми сучасного туризму, зокрема розвитку внутрішнього туризму, який сприятиме консолідації нації та сприятиме об’єднанню нашої держави. Зокрема під час зустрічі було вирішено створити групу консультантів народного депутата, до якої входитимуть найкращі студенти КУП НАНУ. Також домовились про презентацію книги Анни Романової «Чернігів – місто легенд» у стінах Київського університету права НАН України.
    По завершенню зустрічі було зроблене пам’ятне фото на згадку, яке також є доброю традицією Київського університету права НАН України. Адміністрація, професорсько-викладацький склад, студенти КУП НАНУ щиро вдячні за візит народного депутата Анни Романової та сподіваються на реалізацію обговорених питань під час зустрічі.

annaromanova4.jpg

annaromanova5.jpg