Гість КУП НАНУ президент Європейської асоціації публічного права Спірідон Флогаітіс

15 Грудня, 2010

15 грудня 2010 р. в рамках святкування 15-річчя Київського університету права НАН України, Університет відвідав президент Європейської асоціації публічного права (European public law organization – EPLO) професор Спірідон Флогаітіс.

Під час зустрічі зі студентами і науково-педагогічними працівниками КУП НАНУ Спірідон Флогаітіс зазначив, що докорінні зміни в правовій системі України мають прогресивний характер, і саме Київський університет права НАН України виховує сучасних та прогресивних юристів, які відповідають вимогам ринку праці. Розвиток співпраці в східноєвропейському напрямку є одним з першочергових пріоритетів EPLO, при чому одне з центральних місць у цьому процесі повинна зайняти тісна співпраця з Київським університетом права НАН України, який, з урахуванням представлених нашими науковцями здобутків, може стати відповідною базою для просування ідей EPLO по всій Україні.

Результатом візиту професора Спірідона Флогаітіса стало визначення напрямків подальшої співпраці між EPLO та Київським університетом права, зокрема: підвищення професійної кваліфікації в галузі публічного права для студентів та науковців КУП НАН України, створення для студентів та молодих науковців КУП НАНУ можливостей для навчання та стажування в EPLO, а також участь університету в наукових програмах EPLO в галузі публічного права. В рамках візиту Президент Всесвітньої асоціації юристів Валерій Євдокимов урочисто нагородив Орденом Юстиції І ступеня Всесвітньої асоціації юристів та дипломом дійсного члена ВАЮ президента Організації Європейського публічного права Спірідона Флогаітіса.

Пресінформ КУП НАНУ