Гість КУП НАНУ професор Чаба Варга (Угорщина)

15 Грудня, 2010

15 грудня 2010 р. в рамках святкування 15-річчя Київського університету права НАН України, Університет відвідав професор та директор-засновник Інституту філософії права Угорського католицького університету, науковий співробітник Інституту правових досліджень Угорської академії наук Чаба Варга.

На початку зустрічі зі студентами і науково-педагогічними працівниками КУП НАНУ ректор, професор Ю.Бошицький відзначив, що професор Ч.Варга після закінчення університету в 1965 році приєднався до Інституту правових досліджень Угорської академії наук як дослідник філософії права. На початку 80-х років Ч.Варга почав викладати філософію в Університеті Этвеша Лоранда в Будапешті, де він у 1992 році був призначений професором. Як старший політичний радник першого вільно обраного прем’єр-міністра Угорщини, після падіння комуністичного режиму, Ч.Варга на початку 90-х років зміг очолити відродження Католицького університету. Також він – засновник юридичного факультету цього університету і директор Інституту філософії, який був утворений у 1995 році для розробки складних навчальних програм для викладання теоретичних дисциплін у праві.

Професор Ч.Варга привітав співробітників і студентів з ювілеєм Університету, зокрема, він зазначив, що завдяки організаторському талантові, професіоналізму і творчій енергії ректора Ю.Бошицького, Київський університет права НАН України динамічно розвивається. Тут активно запроваджуються інноваційні освітні технології, ведеться безперервна науково-дослідна і методична робота. Ч.Варга побажав колективові в особі ректора нових успіхів, благополуччя, творчих злетів на благо процвітання юридичної освіти і науки України і висловив сподівання на поглиблення співпраці.

Пресінформ КУП НАНУ