Гість КУП НАНУ професор Регенсбурзького університету Райнер Арнольд(Німеччина)

23 Травня, 2012

22 травня 2012 року в рамках розвитку міжнародних зв’язків та на запрошення ректора, професора Бошицького Ю.Л. Київський університет права НАНУ відвідав професор Регенсбурзького університету, завідувач кафедри конституційного права освітньої програми ім. Жана Моне Райнер Арнольд.
     Візит такого рівня можна віднести до значущих подій цього року у сфері конституційного права як Київського університету права НАНУ так і всієї України.
Почесний гість буде перебувати в університеті протягом тижня. В рамках візиту заплановано проведення циклу майстер-класів з проблем конституційного права для студентів та викладачів університету та Рівненського інституту КУП НАНУ, також запланована участь в урочистостях з нагоди вручення дипломів бакалаврів і магістрів випускникам КУП НАНУ в м. Києві та м. Рівному.

Під час зустрічі з керівництвом університету та професорсько-викладацьким складом були обговорені можливі шляхи співпраці, зокрема:
• у науково – дослідній сфері – створення спільних наукових проектів в рамках програми Жана Моне, проведення круглих столів два рази на рік в Києві та Регензбурзі;
• у навчальному процесі – залучення провідних вчених Німеччини до читання майстер-класів в КУП НАНУ, а також можливості створення спільних магістерських програм.
     Крім того, обговорювалися питання подальшої співпраці. Керівництво університету висловило готовність сприяти в усіх сферах українсько-німецьких відносин.

Перебуваючи в КУП НАНУ пан Арнольд взяв участь в роботі ректорату та виступив з доповіддю «Про сучасний стан конституціоналізму в ЄС», а також мав можливість ознайомитись з діяльністю університету, бібліотеки, спортивного комплексу та Центру інформаційних технологій КУП НАНУ. Райнер Арнольд високо оцінив матеріально-технічну базу, особливу увагу приділив фонду науково-методичної бібліотеки, відзначивши широкий спектр літератури юридичного спрямування.
     Візит професора Райнера Арнольда до університету і домовленості про подальше співробітництво є підтвердженням послідовної реалізації стратегії міжнародної діяльності університету, яка успішно здійснюється під керівництвом ректора університету, Бошицького Ю. Л.