Гість КУП НАНУ – проректор міжнародного інституту підприємництва і права в Празі проф. Ярослав Станек

5 Червня, 2014

05 червня  2014 року гостем  Київського університету права НАН України став представник Чеського вишу – проректор міжнародного інституту підприємництва і права  в Празі, кандидат економічних та доктор юридичних наук,  проф. Ярослав Станек.

Під час свого візиту гість мав нагоду ознайомитись із діяльністю КУП НАНУ, його матеріально-технічною базою, бібліотекою, а також поспілкуватись з ректором , професором Юрієм Бошицьким, представниками професорсько-викладацького складу, адміністрації університету та студентською молоддю.
     Серед напрямів подальшої співпраці, які обговорювались під час зустрічі, було культурне та освітянське співробітництво, яке може бути реалізоване найближчим часом, зокрема навчально – пізнавальна поїздка до Праги.

Наприкінці візиту ректором КУП НАНУ було вручено подарунки від імені університету. У свою чергу,  пан Станек  виказав своє захоплення  університетом, впевненість у реалізації спільних заходів та вдячність за щирість та гостинність ректора, професора Юрія Бошицького і колективу університету.