Гість КУП НАНУ – ректор Переяслав-Хмельницького ДПУ ім. Григорія Сковороди.

8 Грудня, 2009

08.12.2009 В рамках договору про співпрацю відбулась зустріч між ректором КУП НАН України, професором Ю.Л. Бошицьким та ректором Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету ім..Григорія Сковороди В.П.Коцуром.
      Під час зустрічі були обговорені питання згідно з договором про співпрацю, а саме:
– подальша реалізація науково-дослідних проектів і розробок з актуальних проблем юриспруденції;
– спільне проведення наукових, науково-практичних і науково-методичних конференцій, семінарів та інших наукових заходів;
– спільна участь у міжнародних науково-освітніх програмах;
– організація сумісних спортивних та інших культурно-масових заходів ( КВК, Конкурс краси);
– організація спільних виставок, експозицій (проект «Перлини сучасного живопису для студентської молоді», Фото виставки);
– організація проектів в сфері студентського туризму ( проект «Пізнай свій край»).

Наприкінці зустрічі, ректори університетів домовились про подальше посилення співпраці між вузами.