Гість КУП НАНУ – відомий український дипломат (1992 – 1997рр.) Д.І. Ткач

2 Квітня, 2018
    02 квітня 2018 року у стінах Київського університету права НАН України відбулася зустріч ректора КУП НАНУ Юрія Бошицького з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Угорщині (1992-1998; 2006-2010 рр.) Дмитром Ткачем.
    Дмитро Іванович Ткач є відомим українським дипломатом, який у 1992 році відкрив перше дипломатичне представництво нашої держави за кордоном – Посольство України в Угорщині. Протягом своєї кар’єри мав високі дипломатичні ранги: працював тимчасово повіреним у справах України в Угорщині в 1992 році та заступником Міністра закордонних справ України.

tkach1.jpg

tkach2.jpg

На зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Угорщині були запрошені студенти ІІ курсу спеціальності «Міжнародне право» Хромов Олександр, Нежурко Олександра, серед яких були й переможці V Міжнародного конкурсу з комерційного арбітражу, організованого Міжнародним комерційним арбітражним судом при Європейській арбітражний палаті (International Commercial Arbitration Court under the European Arbitration Chamber) Третьякова Дар’я і Полторацька Вікторія, які здобули І місце у фіналі судових дебатів.

tkach3.jpg

tkach4.jpg

Під час зустрічі обговорювалися наступні питання: щодо організації та проведення спільних міжнародних науково-практичних заходів, присвячених актуальним питанням розширення міжнародних зв’язків та створення передумов для удосконалення нормативного регулювання в окресленій сфері відносин; запровадження та реалізації спільних освітніх та науково-дослідних програм; в 2018/2019 навчальному році передбачається викладання спецкурсу  «Дипломатичний протокол та етикет»; забезпечення можливості подання заявок на зарубіжні грантові програми з метою розширення міжнародних відносин.

По завершенню зустрічі домовились в організації виставки живопису відомих українських художників Довганя М.В. і Славгородської А.В.  «Велич рідного краю», яка відбудеться 06 квітня 2018 року в холі університету.

Прес-центр КУП НАНУ