Гість КУП НАНУ-Віце-прем’єр Міністр Грузії – Державний Міністр Грузії з питань євроатлантичної інтеграції Гіоргі Барамідзе

20 Квітня, 2012

19 квітня 2012 р. на запрошення ректора, професора Юрія Бошицького з офіційним візитом Київський університет права НАН України відвідала делегація у складі: Гіоргі Барамідзе Віце-прем’єр-міністра Грузії, Державного Міністра Грузії з питань євроатлантичної інтеграції; Грігола Катамадзе Посла Грузії в Україні; Гела Думбадзе старшого радника Посольства Грузії в Україні; Зураба Джанжгава старшого спеціаліста департаменту з питань євроатлантичної інтеграції.
     Візит такого рівня можна віднести до значущих подій цього року як для університету, так і всієї України. Перебування Гіоргі Барамідзе у КУП НАНУ свідчить про визнання з боку міжнародної спільноти успіхів України у реформуванні різних сфер господарства й підтверджує, що досвід Грузії в проведенні відповідних реформ є надзвичайно важливим для нашої країни.

Під час зустрічі були обговорені можливі шляхи співпраці з вищими навчальними закладами Грузії, зокрема:
• у науково – дослідній сфері – можливість участі юридичних закладів Грузії у заходах різного наукового формату, а також створення спільних наукових проектів;
• у навчальному процесі – залучення провідних вчених Грузії до читання майстер-класів в КУП НАНУ, а також можливості створення спільних магістерських програм.

Крім того, обговорювалися питання подальшої співпраці. Керівництво університету висловило готовність сприяти в усіх сферах українсько-грузинських відносин.
     Перебуваючи в КУП НАНУ пан Міністр ознайомився з діяльністю університету, бібліотеки, спортивного комплексу та Центру інформаційних технологій КУП НАНУ, а також зустрівся з керівництвом університету, професорсько-викладацьким складом та студентами. Гіоргі Барамідзе високо оцінив матеріально-технічну базу, особливу увагу приділив фонду науково-методичної бібліотеки, відзначивши широкий спектр літератури юридичного спрямування.

Кульмінацією візиту став майстер-клас перед студентами, аспірантами та професорсько-викладацьким складом університету, щодо реформ у Грузії за останні 10 років.

Надзвичайно приємним подарунком від поважного гостя, Віце-прем’єр-міністра Грузії – Державного Міністра Грузії з питань євро та євроатлантичної інтеграції Гіоргі Барамідзе, була література, котра поповнить полиці університетської бібліотеки.