Гість КУП НАНУ Віце-Президент асоціації болгаро – української дружби та співробітництва, Посол Республіки Болгарія в Україні (2007-2012 р.р.) Д. Владіміров

7 Липня, 2012

5 липня 2012 року КУП НАНУ на запрошення ректора, професора Ю.Л.Бошицького з робочим візитом відвідав Віце-Президент асоціації  болгаро – української дружби та співробітництва, Посол Республіки Болгарія в Україні (2007-2012 р.р.) Д. Владіміров.
     Пан Дімітар Владіміров відвідує КУП НАНУ вже не в перше. Цього разу він мав можливість ознайомитись з  концепцією діяльності університету на 2012/2013 навчальний рік.

Під час візиту пан Д. Владіміров оглянув художню виставку Закарпатського художника, члена Національної спілки художників України, Ю.В. Сяркевича, та Кримського художника, Заслуженого художника  АРК, члена НСХУ, Спольського О.С.

Враховуючи, що КУП НАНУ тісно співпрацює з вузами Болгарії, на зазначеній зустрічі Дімітром Владіміровим обговорювались питання подальшого розвитку зв’язків з університетом національного та світового господарства (Софія, Болгарія); Академією Лідерства (Софія, Болгарія); Центром інтелектуальної власності (Софія, Болгарія); Варненським університетом (Варна, Болгарія), а саме, поглиблення співпраці по спільній магістерській програмі. До речі, слід зазначити, що навчання 5 студентів КУП НАНУ відбувається за підтримки Посольства Болгарії та безпосередньо  пана Д. Владімірова.