Гість КУП НАНУ – Йоган Юро, директор Департаменту процедурного права, арбітражу та міжнародного приватного права університету м. Гент (Бельгія)

24 Травня, 2012

23 травня 2012 року під час свого перебування в Україні, пов’язаного з участю у міжнародній конференції з питань міжнародного арбітражу, професор Йоган Юро, який є директором Департаменту процедурного права, арбітражу та міжнародного приватного права університету м. Гент, відвідав Київський університет права Національної академії наук України.

Під час зустрічі пан Юро передав ректорові КУП НАНУ, професору Бошицькому Ю.Л., підписаний екзмепляр Меморандуму про взаєморозуміння між Київським університетом права Національної академії наук України та Школою Права Генцького університету Бельгії.

У ході дискусії було обговорено широкий спектр напрямків співробітництва. Зокрема, спільні наукові дослідження, одним з результатів яких буде видання спільної монографії; обмін студентами та викладачами; спільні науково-практичні заходи з питань стану, проблем та перспектив реалізації певних галузей права в контексті міжнародного досвіду. Але квінт-есенцією зустрічі було обговорення надзвичайно важливого для підготовки фахівців-юристів проекту, який передбачає отримання диплому юриста в Україні на базі КУП НАНУ, акредитація відповідного рівня диплому та однорічна післядипломна освіта (“post-graduate course”) в Школі Права Генцького університету.

Сторони дійшли згоди розпочати розроблення проекту найближчим часом та вже наступного академічного року, починаючи з жовтня 2013 року, реалізовувати вищезазначену програму.

Зустріч пройшла в дружній атмосфері взаєморозуміння.

Також пан Юро із задоволенням підкреслив, що двосторонні зв’язки між КУП НАНУ та Школи Права Генцького університету мають гарну перспективу для розвитку вищої освіти
Матеріал підготувала
завідувач відділу міжнародних зв’язків та грантів
 Єдгарова І.В