Гість КУП НАНУ зі США П. Річард Костів

4 Серпня, 2011

На запрошення ректора КУП НАНУ Юрія Бошицького, в рамках меморандуму який було підписано між Київським університетом права НАН України Асоціацією Українсько-Американських адвокатів КУП НАНУ відвідав доктор права Петро Річард Костів – випускник докторської програми Університету Мічігана, та Університет Каліфорнії, Берклі. Закінчив магістратуру в Університеті Квазулу-Натал, Південна Африка.
       Петро Річард Костів має багатий досвід роботи в галузі юриспруденції, проходив практику у Верховному суді Аргентини, де вивчав функціонування суду та Аргентинської юридичної системи, а також працював в міжурядовій організації «Південний Центр» в Женеві, Швейцарія, у відділі «Глобального розвитку і управління». У 2008-2010 роках працював в Південній Африці по гранту Університету Каліфорнії, Берклі. Документував земельні реформи в молодій демократії Південної Африки. Гість КУП НАНУ є членом спілки Україно-Американських адвокатів, спілки Інтер-Американських юристів. Президент спілки «Латиноамериканського Права» при Університеті Мічігана та співзасновником і віцепрезидентом «Фонду для розвитку податкової культури». Виступав на різних конференціях: в Латинські Америці, США, Південній Африці.

Під час свого візиту пан Костів взяв участь у ректораті на якому виступив з доповіддю про концепцію проведення циклу лекцій для студентів відділення міжнародного права КУП НАНУ з питань конституційного та комерційного права з 5 вересня по 5 жовтня цього року. В обговоренні пропозиції прийняли участь проректор з наукової роботи Чернецька О. В. проректор з навчально-методичної роботи Глух М. В. проректор з адміністративно-господарської роботи Бойко В. О. та завідувач відділення міжнародного права Дей М. О.

Запропонована навчальна програма включатиме в себе майстер-класи для студентів відділення правознавства та цикл поглиблених лекцій для студентів відділення міжнародного права. Також у рамках цієї програма для студентів передбачено конкурсні роботи та заохочення. Особливістю цієї програми є і те, що вона викладатиметься на англійській мові.

Для гостя було проведено оглядову екскурсію по університету під час якої він мав змогу ознайомитись з бібліотечним фондом та виданнями КУП НАНУ.

Сподіваємося, що візит та викладацька діяльність Петра Річарда Костіва в КУП НАНУ матиме велику пізнавальну та фахову цінність для студентів та аспірантів нашого вузу.

Статтю підготувала
спеціаліст відділу міжнародних зв’язків та грантів
Островська Олександра