Гості КУП НАН України – учні Українського гуманітарного ліцею

6 Грудня, 2010

3 грудня 2010 року на запрошення ректора Київського університету права НАН України Ю.Л.Бошицького завітали учні 10-го класу Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка.

Ректор представив гостям структурні підрозділи КУП НАН України та познайомив з професорсько-викладацьким складом університету.

Радо вітали ліцеїстів і студенти КУП НАН України, які провели їм екскурсію стінами університету.
Так, завдячуючи ректору, гості з величезним захопленням відвідали навчально-наукову бібліотеку університету, кабінет криміналістики, аудиторію ім. В.М. Корецького. Надзвичайне враження учні отримали від екскурсії до етнографічної кімнати, де зібрані експонати з усіх куточків України. Сподобалось ліцеїстам і використання новітніх наукових технологій при проведенні занять в КУП НАН України, що вони мали змогу побачити, зайшовши до атріумів.

Надзвичайно зацікавило ліцеїстів відділення довузівської підготовки, адже саме звідси і розпочинається шлях навчання у Київському університеті права НАН України. Ю.М. Прокопчук, завідувач відділення, відповіла учням на запитання стосовно умов вступу та проходження навчання на відділенні довузівської підготовки.

Позитивне враження у ліцеїстів склалось і від знайомства з центром міжнародного космічного права та міжнародним центром правових проблем інтелектуальної власності. А ознайомившись із періодичним виданням «Часопис Київського університету права», деякі учні виявили бажання у майбутньому стати науковцями в галузі юриспруденції.

Від виставки картин, яка проходить в холі університету в рамках програми «Інтелектуальна власність в Україні: перлини сучасного мистецтва» молодь не могла відірвати погляд, настільки захопили їх роботи майстрів пензля.

В кінці екскурсії Галина Петрівна Левківська, проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи, провела учнів до студентського кафе, де вони смакували запашними булками та гарячим ароматним чаєм.

По завершенню екскурсії, ректор вручив ліцеїстам маленькі подарунки на згадку про університет. Юні гості висловили слова вдячності керівництву та студентству університету за подарунки та за надання можливості познайомитися з Київським університетом права НАН України.