Гості КУП НАНУ – М.І.Ставнійчук, В.О.Євдокимов

16 Лютого, 2010

16 лютого 2010 року у Київському університеті права НАН України перебували з офіційним візитом – заступник Глави Секретаріату Президента України – Представник Президента України у Конституційному Суді України – Представник Президента України у Центральній виборчій комісії Марина Іванівна Ставнійчук та голова Союзу юристів України, Президент Всесвітньої асоціації юристів Валерій Олександрович Євдокимов.

Поважні гості прийняли участь в роботі Наглядової ради вузу, а також ознайомилися з перспективами розвитку КУП НАНУ. Дана зустріч відбулася в циклі започаткованих ректором КУП НАНУ Ю.Бошицьким зустрічей з відомими в Україні авторитетними юристами. На думку ректора повноцінний розвиток особистості студента-правознавця залежить не лише від вивчення законів, а й від спілкування з визнаними у державі фахівцями. Тому вуз поглиблює зв’язки з провідними політиками, науковцями і практиками-юристами, з метою реалізації триєдиного діалогу студент – науковець – практик. Такі зв’язки сприяють організації проходження практик студентами у державних адміністраціях, судових та правоохоронних органах і прокуратурі, що відповідали існуючим стандартам освітньої діяльності. А це в кінцевому результаті покращує якість навчання, дозволяє залучити відомих юристів до навчального процесу тощо.

Ректор ознайомив гостей з перспективами розвитку університету, можливостями науково-навчальної бібліотеки, кабінету криміналістики, музею В.М.Корецького тощо.

Під час зустрічі були порушені питання перспективного розвитку університету, видавничої діяльності,  майстер-класів для студентів магістратури за участю М.І. Ставнійчук та В.О.Євдокимова.