Гості КУП НАНУ представники Варненського вільного університету ім. Чернозирця Храбра, на чолі з ректором професором Анною Недялковою

4 Березня, 2011

3 березня 2011 року в рамках розвитку міжнародних зв’язків КУП НАН України, на запрошення ректора КУП НАНУ Бошицького Ю.Л. делегація представників Варненського вільного університету ім. Чернозирця Храбра, на чолі з ректором професором Анною Недялковою з офіційним візитом відвідала Київський університет права.

У вступній промові ректор університету Ю.Л. Бошицький зазначив, що для КУП НАН України важливим напрямком роботи є міжнародне співробітництво у науковій і освітянській сферах, зокрема, підготовка наукової продукції, обмін досвідом у галузі надання якісних освітніх послуг, реалізація спільних науково-дослідних програм тощо.

Під час зустрічі були обговорені зміни в юридичній та освітній системі, широкі аспекти майбутньої співпраці, а також розроблена концепція довготривалої угоди про співпрацю, яка сприятиме розвитку зв’язків та налагодженню тісних партнерських контактів між двома навчальними закладами.

Як наприклад перших кроків у напрямку майбутньої співпраці, було домовлено про запровадження подвійної магістерської програми, друк наукових статей у наукових виданнях партнера, проведення сумісної науково-практичної конференції на базі Варненського вільного університету, а також обмін науковою літературою з метою бібліотечного фонду університетів.

Фото на згадку