Гості КУП НАНУ – представники Європейської арбітражної палати

13 Лютого, 2011

11 лютого 2011 року на запрошення ректора КУП НАН України професора Бошицького Ю.Л., університет відвідала делегація з Європейської арбітражної палати України у складі її президента та  президента Всеукраїнської ліги третейських судів –   Г. Г. Пампухи; Експерта Європейської комісії, парламентського аташе, доктора європейського права, члена Ради ЄАП Грейс Агвідор (Франція), Голови  дирекції Європейської арбітражної палати в Грузії, міжнародного арбітра Варлама Вадзагуя;  суддя асоціації третейських судів Узбекистану Гафаров Абдурашид; міжнародний арбітр, третейський суддя Т. Трайно.

Метою візиту було підписання договору про співпрацю в інтересах проходження практики та працевлаштування  студентів КУП НАНУ..

Студенти мали нагоду поспілкуватися з почесними гостями та дізнатися, що ініціатива створення Європейської арбітражної Палати виникла в ЄС. Основна ціль Європейської арбітражної Палати полягла в уніфікації і розвитку міжнародного арбітражу у відносинах між Східною та Західною Європою,. Професіонали з багаторічним досвідом роботи в системі ADR та міжнародного арбітражу у Бельгії, Франції, України об’єднали свої зусилля для створення Європейської арбітражної Палати. Міжнародна неприбуткова асоціація «Європейська арбітражна Палата» зареєстрована Міністерством юстиції Бельгії. Як структурний підрозділ Європейської арбітражної Палати, створений Міжнародний комерційний арбітражний суд, який є незалежним постійно діючим арбітражним судом, який впроваджує свою діяльність у відповідності до Судового кодексу Бельгії.

На зустрічі з ректором також  обговорювались питання спеціальних пропозицій Європейської арбітражної Палати для студентів України.
      Найбільш цікавими пропозиціями від Європейської арбітражної Палати студенти Київського університету права НАН України визначили: можливість стажування в зарубіжній компанії та реалізація наукових робіт, участь у міжнародних конкурсах у сфері міжнародного арбітражу і права, стипендіальних і грантових програмах, участь на спеціальних умовах у семінарах, тренінгах, майстер-класах, круглих столах, конгресах які організовує Палата, а також консультаційна підтримка Палати у сфері міжнародного арбітражу.

Під час візиту до КУП НАНУ представники Європейської арбітражної Палати ознайомились з діяльністю університету, бібліотеки, спортивного комплексу та Центру інформаційних технологій КУП НАНУ.

Фото на згадку

Відділ міжнародних зв’язків та грантів.