Гості КУП НАНУ – студенти Таращанського агротехнічного коледжу ім. Героя Радянського Союзу О.О. Шевченка

15 Травня, 2012

Для залучення випускників вищих навчальних закладів України до продовження навчання у Київському університеті права НАН України за програмою підготовки бакалавра і з метою організації профорієнтаційних заходів на початку семестру ректоратом було ухвалено рішення про проведення зустрічей з випускниками вузів-партнерів, як у базових закладах, так і в КУП НАНУ.

Відповідно до договору про співробітництво, укладеного ректором КУП НАНУ, професором Юрієм Бошицьким з директором Таращанського коледжу Володимиром Рябцем студенти-випускники коледжу мають можливість продовжити навчання в КУП НАНУ за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра права на основі співбесіди.
     15 травня 2012 року Київський університет права НАН України відвідали студенти випускного курсу відділення правознавства Таращанського агротехнічного коледжу ім. Героя Радянського Союзу О.О. Шевченка на чолі із завідувачем відділення Нелею Громчевською.

Студенти коледжу мали можливість ознайомитися з навчальною матеріально-технічною базою, зокрема, фондами науково-навчальної бібліотеки, обладнаними сучасними навчальними аудиторіями, науково-криміналістичною лабораторією. Особливий інтерес студенти проявили до ознайомлення із багатофункціональним спортивним комплексом «HI-jump», де студенти Університету можуть змагатися з міні-футболу, волейболу, тенісу, настільного тенісу.