Гості КУП НАНУ з Нідерландів та Нігерії

1 Червня, 2011

На запрошення ректора КУП НАН України професора Юрія Бошицького, університет відвідали Наталія Гладкова – представник університету м. Маастріхт (Нідерланди) та Умору Кліффорд Едум – заступник директора з питань міжнародного розвитку охоронних компаній F2 (Нігерія).

Під час зустрічі, в якій брали участь проректор  з гуманітарної освіти та виховної роботи Г.П. Левківська та проректор з адміністративної та господарчої роботи В.О. Бойко і керівник відділу міжнародних зв’язків та грантів КУП НАНУ В.В. Приступа, були обговорені питання щодо особливостей навчання в Нідерландах та можливості подальшої співпраці між КУП НАНУ та університетом м.Маастріх. Також ректор обговорював можливості участі студентів КУП НАНУ в Європейських освітніх, стипендіальних та грантових програмах, участь у міжнародних конкурсах у сфері міжнародного права, зокрема це і участь на спеціальних умовах у семінарах, тренінгах, майстер-класах та круглих столах ряду Нідерландських вузів.

Для гостей КУП НАНУ була проведена оглядова екскурсія по університету. Іноземні гості високо оцінили матеріально-технічну базу, зокрема, фонди науково-навчальної бібліотеки, технічне оснащення аудиторій, обладнання спортивних залів.

Особливий інтерес у гостей КУП НАНУ, викликав огляд багатофункціонального сучасного спортивного комплекса «HI-jump», де студенти Університету можуть змагатися з міні-футболу, волейболу, тенісу, настільного тенісу, тощо.