Гості університету – юні таланти студії «Джерело»

18 Січня, 2011

З новорічними святами і святом Водохреща ректора, співробітників та студентів привітала етнічна фольклорна студія «Джерело». Пам’ятаймо заповіт Г. Сковороди «Всяк мусить пізнати свій народ і в народі себе». Саме тому, виховуючи в студентів патріотичність, любов до звичаїв, традицій та культури України, з особливою радістю в КУП НАН України зустріли етнічну фольклорну студію «Джерело».

Досить оригінально і цікаво представлені світоглядні орієнтації українського народу в народних звичаях та обрядах, де автори традиційних віншувань напередодні Старого нового року, Водохреща досить гармонійно поєднують філософські і морально-етичні аспекти людського буття, відтворюють національну самосвідомість українського народу.
Взірцем таких традиційних віншувань став виступ представників студії «Джерело», які познайомили адміністрацію та студентство з святковими обрядами, подарували гарний настрій на налаштували на успішний та плідний рік.

Фойє університету наповнилось дзвінкоголосим звучанням колядок, щедрівок із побажанням здоров’я, добра усім присутнім.

На знак вдячності ректор, професор Юрій Бошицький, як і годиться за народними традиціями господареві пригостив віншувальників запашними, духмяними пиріжками, солодощами. Уся присутня громада не залишилася осторонь і щедро одарувала віншувальників.