Гості університету, науковці з Румунії Любава Горват – генеральний секретар союзу українців у Румунії, Март Лів – директор обласного музею

24 Липня, 2014

Під час свого візиту гості мали нагоду ознайомитись із діяльністю КУП НАНУ, його матеріально-технічною базою, бібліотекою, а також поспілкуватись з ректором , професором Юрієм Бошицьким, представниками професорсько-викладацького складу, адміністрації університету та студентською молоддю.
     Серед напрямів подальшої співпраці, які обговорювались під час зустрічі, було культурне та освітянське співробітництво, яке може бути реалізоване найближчим часом.

Наприкінці візиту ректором КУП НАНУ було вручено подарунки від імені університету. У свою чергу,  гості виказали своє захоплення  університетом, впевненість у реалізації спільних заходів та вдячність за щирість та гостинність ректора, професора Юрія Бошицького і колективу університету.