Громадськості презентували оновлений гуртожиток Рівненського інституту КУП НАНУ

26 Вересня, 2012

Студентські роки завжди для кожного незабутні. Вони наповнені першими переживаннями самостійного дорослого життя. Для когось це роки самовизначення, самореалізації та здійснення мрії. Важливо, щоб спогади про студентські роки були завжди позитивними.
     Розуміючи той факт, що молоді люди мають отримувати змістовні знання у юридичній сфері, позитивне дозвілля та хороші умови навчання та проживання, ректор Київського університету права НАН України, заслужений юрист України, професор Юрій Ладиславович Бошицький прийняв рішення відремонтувати навчальний корпус Рівненського інституту КУП НАНУ а також створити достойні у мови для проживання студентства.

Тому вже протягом двох років тривала реконструкція гуртожитку РІ КУП НАНУ. 25 вересня 2012 року Юрій Ладиславович презентував громадськості оновлений гуртожиток, зроблений за сучасними технологіями. Нові кухні, ванні кімнати, кімнати для проживання відверто здивували гостей, що завітали на презентацію. Почесними гостями презентації стали професор Едуард Сомерс,  директор Морського Інституту Університету м. Гент, Бельгія,  завідувач кафедри міжнародного морського права Гентського університету,  директор відділення підготовки наукових кадрів у сфері портових і морських наук (Університет м. Гент), начальник управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Іван Васильович Вєтров, заступник начальника головного управління юстиції у Рівненській області Лариса Степанівна Серватович та начальник відділу сім’ї та молоді управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому Марія Петрівна Зубова.

Гості були надзвичайно вражені рівнем життя студентства. Адже все пізнається в порівнянні. Порівняно з іншими вузами, гуртожиток Рівненського інституту КУП НАНУ є сучасним та достойним студента-правника.
     За ініціативи помічника ректора з питань Рівненського інституту Володимира Леоновича Якимчука, студентський гуртожиток бере участь у конкурсі гуртожитків вищих навчальних закладів Рівненщини. Конкурс ініціювало управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації.