І знову вітаємо нашу футбольну команду!

22 Квітня, 2010

– на цей раз з ІІ місцем у І відкритому турнірі

Національного медичного університету з
футзалу присвяченому всесвітньому дню здоров’я.

На відзначення всесвітнього дня здоров’я, який відзначається щороку 7 квітня, в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця започаткований турнір з футзалу. До участі в цих змаганнях було запрошено і команду нашого університету. Окрім нашої команди в турнірі брали участь команди Національного медичного університету; Київського міжнародного університету (КиМУ); Київської державної академії водного транспорту ім. гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного.

За жеребом у півфіналі наші гравці зустрілися з командою КиМУ и впевнено перемогли з рахунком 13:1. У другому півфіналі медики обіграли хлопців з академії водного транспорту 9:4. Таким чином наша команду у фіналі мала зустрітися з господарями турніру. Як і очікувалось, фінал вийшов напружений і драматичний. На жаль не пощастило нашій команді. Протягом гри наша команда вигравала 3:1, але наші гравці не змогли утримати переможний рахунок і на останніх хвилинах матчу медикам вдалось зрівняти рахунок. Отже основній час закінчився з рахунком 3:3. В додатковий час, не хватило сил саме нашій команді, ми пропустили два м’ячи, а забили лише один і з рахунком 5:4 віддали перше місце господарям змагань.

Наша команда виступала в такому складі:

Деміров Іван МП – 41

Петренко Олег МП – 41