Інформація про проходження навчальної практики студентами 2 курсу КУП НАН України

10 Липня, 2010
      Навчальна практика є першим і важливим етапом входження студентів до навчального процесу у вищому навчальному закладі з метою формування в них активного ставлення до здобуття високого рівня наукових і професійних знань, умінь і навичок для майбутньої практичної діяльності в юридичній галузі.

Програма практики передбачає ознайомлення студентів з майбутньою професією, перспективами розвитку спеціальності, з характером, змістом та умовами організації роботи юридичної служби, структури побудови органів влади, виробничого процесу, сприяє формуванню професійних навичок з обраної спеціальності.

Мета навчальної практики — поглибити та систематизувати знання студентів шляхом вирішення виробничо-ситуаційних проблем, показати на конкретних практичних прикладах роль фахівців юридичної спеціальності.

За наказом ректора, професора Юрія Бошицького №241-с від 01 червня 2010 року студенти 2 курсу денної форми навчання направлені для проходження навчальної практики у місцевих державних адміністраціях та виконкомах місцевих рад з 29 червня по 16 липня.

Студенти 2 курсу проходять навчальну практику в райдержадміністраціях м.Києва та України. 12 студентам 2 курсу КУП НАН України пощастило проходити практику в Святошинській районній у м.Києві державній адміністрації, за місцем знаходження університету. Там вони мають можливість закріпити набуті знання про функції, структуру та мету роботи органів місцевого самоврядування, отримати досвід роботи в органах державної влади, відчути важливість отримання теоретичних знань та навичок їх застосування в робочих умовах.