Інститут післядипломної освіти і підвищення кваліфікації BRISE (м. Берлін, Федеративна Республіка Німеччина) – новий партнер КУП НАНУ

26 Лютого, 2013

21 лютого 2013 року у рамках міжнародного освітнього форуму «IAF-2013» було підписано меморандум про співробітництво між Київським університетом права Національної академії наук України (КУП НАНУ) та Інститутом післядипломної освіти і підвищення кваліфікації (BRISE) м. Берлін, Німеччина.
     Основними напрямками співробітництва двох інституцій стане:

• Організація спільних міжнародних заходів і проектів;
  • Інформаційна підтримка заходів і проектів та інформаційний обмін;
  • Організація освітніх поїздок;
  • Організація стажувань для студентів і науковців;
  • Організація спільних літніх шкіл та студій;
  • Організація спільних курсів;
  • Надання консультативних послуг щодо навчання у Німеччині і Україні.

Реалізація зазначених напрямків забезпечить співробітникам і студентам можливість обміну досвідом, участі у різноманітних заходах (семінарах, конференціях, освітніх програмах, літніх студіях), підвищення кваліфікації, розширення знань про Німеччину та Україну, отримання корисних контактів.
Першим практичним кроком співробітництва став Міжнародний освітній форум IAF-2013 «Україна – Німеччина: нові можливості для українських студентів і дослідників», під час якого інститут BRISE був інформаційним партнером КУП НАНУ.

Обидві сторони планують й надалі підтримувати динамічний розвиток взаємовигідної співпраці, що, у цілому, стане гідним прикладом інтернаціоналізації освіти і науки, забезпечення «навчання впродовж життя», що є однією з пріоритетних цілей сучасного глобалізованого суспільства.