2 Листопада, 2017
     23 листопада 2017 року на базі Київського університету права НАН України відбудеться IX Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми правової системи України»

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у роботі IX Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми правової системи України», яка відбудеться 23 листопада 2017 року на базі Київського університету права НАН України за адресою: м. Київ, вул. Академіка Доброхотова, 7а.
    Метою науково-практичної конференції є обговорення найбільш актуальних проблем сучасного стану функціонування національної правової системи України. Сподіваємось, що результати нашої конференції будуть корисними як для теоретиків, так і для практиків та слугуватимуть удосконаленню правової системи України на шляху до європейських стандартів.
    Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми правової системи України» розпочне свою роботу о 10 год. 30 хв.
    Початок реєстрації почесних гостей та учасників міжнародної науково-практичної конференції розпочнеться з 10 год.
    За додатковою інформацією  звертатися за телефоном: (044) 409-26-43, 450-21-24.
    Інформаційний лист додається .