ІЗРАЇЛЬСЬКІ СТУДЕНТИ – НОВІ ПАРТНЕРИ СТУДЕНТІВ КУП НАН УКРАЇНИ

7 Грудня, 2017
    Делегація від Київського університету права НАН України взяла участь в спільному міжнародному семінарі Київського університету права НАН України та Всесвітньої організації інтелектуальної власності на тему: ”Актуальні питання права інтелектуальної власності”, що проходив 27-29 листопада 2017 року у м. Женева (Швейцарія).
    До вищезгаданого семінару долучилися й університети Ізраїлю, а саме: ONO Academic college та Університет Тель-Авіва. Завдяки цьому, українські студенти мали нагоду познайомитися та поспілкуватися з талановитими студентами з Ізраїлю, які розповіли про особливості освітнього процесу в їхній країні та цікаві моменти з їх студентського життя.

1f1s.jpg

1f2s.jpg

jen21s.jpg

В свою чергу, студенти Київського університету права НАН України поділилися з ізраїльськими студентами інформацією щодо здійснення освітнього процесу в Україні, про студентське життя в стінах університету, враженнями від проведеного семінару та запросили іноземних студентів у столицю України, місто Київ, для проведення спільної конференції.
    Таке спілкування відкриває нові горизонти для обох його сторін. Таким чином, виникає можливість отримати безцінний досвід такої держави як Ізраїль в особі її студентів, молоді. Дізнатися про можливі шляхи покращення ситуації в Україні очима ізраїльських студентів тощо.
    Студенти Київського університету права НАН України надзвичайно вдячні організаторам конференції Всесвітньої організації інтелектуальної власності та ректору, професору, Заслуженому юристу України Юрію Бошицькому за надану можливість не лише відвідати столицю Швейцарії, а й отримати важливий досвід, беручи участь в семінарі міжнародних масштабів.

1f3s.jpg

jen22s.jpg