Кафедра іноземних мов КУП НАН України провела круглий стіл на тему: «Юридичні особи в Україні та ЕС»

1 Квітня, 2015

У рамках Тижня іноземних мов 18 березня 2015 року кафедра іноземних мов КУП НАН України провела круглий стіл на тему: «Юридичні особи в Україні та ЕС». Викладач англійської мови за професійним спрямуванням О. В. Мельниченко із групою ПБ 24 провели захід з використанням мультимедійної системи. Студентка С. Макаренко представила до уваги учасників презентацію, створену на основі здобутих знань з курсу «цивільне право» англійською мовою. У рамках круглого столу група обговорила актуальні питання стосовно юридичних осіб в Україні та ЄС.

Активною участю у заходах відзначається група ПБ 11. На завершення вивчення юніту «кримінальне право» 19 березня 2015 року викладач О. В. Мельниченко запропонувала студентам взяти участь у рольовій грі на тему: «Засудження за викрадення людей». Проведення подібних заходів дозволяє як узагальнювати вивчений матеріал так і опрацьовувати його практично. На разі на окупованих територіях України викрадення та жорстоке ставлення до людей як порушення фундаментальних  прав людини широко публікується як у вітчизняній так і у закордонній пресі. Тому знайома тема викликала зацікавленість у студентів, що відобразилась в успішному проведенні заходу.