Кафедра іноземних мов КУП НАНУ розпочала заходи в рамках тижня іноземних мов

8 Квітня, 2014

7 квітня в Київському університеті права розпочався тиждень іноземних мов, який кафедра іноземних мов традиційно вже шостий рік поспіль проводить навесні. Метою цього масштабного заходу є підвищення мотивації студентів до більш глибокого вивчення мови  і виявлення кращих студентів в процесі мовних змагань.
    Процес вивчення іноземних мов може стати великою радістю і неймовірно ефективним засобом розвитку людини, а переваги, які дарує володіння іноземними мовами сучасній людині, очевидні: це і можливість вільного доступу до інформації та її неупередженого аналізу, що не покладається на спотворені чужі переклади, це і почуття свободи в спілкуванні з людьми. Знання іноземної мови може стати кроком до здобуття впевненості у власних силах, до свободи сприйняття світу, ознайомлення з культурами інших країн та розширення власного професійного кругозору, і безумовно, це шлях до успіху.
    Розпочався тиждень іноземних мов вікториною німецькою мовою «Що я знаю про підготовку юристів в Німеччині та про систему німецького правосуддя», яку в групі МП-41 проводила завідувач кафедрою, доцент Крепель Віра Іванівна. Студенти з честю витримали змагання і правильно відповіли на всі 85 питань, що свідчить про хорошу мовну підготовку переможців цього  конкурсу, хоча умови змагання були зовсім не легкі – необхідно було прослухати чотири варіанти відповідей, запам,ятати їх і назвати правильний варіант. Переможцями вікторини стали Слободян Інна та Чебанов Євген, які на згадку про свою перемогу отримали від адміністрації університету  двомовну німецько-українську збірку «Українсько-австрійські зустрічі», видану Посольством Австрії в Україні. Київський університет права має тісні зв’язки з Австрійським Посольством у Києві і плідно співпрацює з видатним австрійським вченим, наразі почесним доктором Київського університету права, професором Гербертом Шамбеком.

У Київському університеті права крім англійської та німецької мови вивчається також французька як друга іноземна і факультативно іспанська мови. Тож викладач французької мови доцент Кудінова Ірина Михайлівна присвятила свої заняття з французької мови на першому та другому курсі краєзнавчому аспекту, а саме ознайомленню студентів з видатними місцями Франції та французькій сучасній музиці. Студенти другого курсу факультету міжнародних відносин групи МП-21 мали можливість послухати чарівну вимову Мірей Матьє, яка захоплює своїм співом наші серця протягом багатьох поколінь, а також пісні незабутнього Клода Франсуа, неперевершеної Патриції Каас та  вічно молодого Джона Холідея. А студенти групи МП-11 здійснили віртуальну подорож до Версалю, заснованого Людовіком XIV в XVII сторіччі як резиденцію «Короля-сонця». Відомо, що Версаль вирізняється вишуканою архітектурою  і є зараз однією з найчарівніших перлин архітектури та культури Європи та світу.  Студенти із захопленням познайомились з частинкою культури Франції, а це підвищує цікавість та мотивацію при вивченні французької мови.

Кафедра іноземних мов висловлює подяку керівництву університету в особі ректора проф. Ю.Л. Бошицького за створення надзвичайно хороших умов для вивчення іноземних умов, щиро вітає переможців конкурсів і бажає всім студентам успіхів в опануванні іноземними мовами.