Кафедра міжнародного права та порівняльного правознавства провела між-університетський круглий стіл на тему: «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПРАВОВОГО ПРОСТОРУ В УМОВАХ СЬОГОДЕННЯ»

19 Травня, 2015

15 травня у рамках проведення Днів Європи, кафедра міжнародного права та порівняльного правознавства провела між-університетський круглий стіл на тему: «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПРАВОВОГО ПРОСТОРУ В УМОВАХ СЬОГОДЕННЯ».

Засідання круглого столу розпочалось зі вступного слова членів президії. До складу президії входили: Чернецька Олена Василівна, проректор з наукової та науково-педагогічної роботи Київського університету права НАН України, Дей Марина Олександрівна, в. о. декана факультету міжнародних відносин Київського університету права НАН України, Тітко Ельвіра Валентинівна, заступник завідувача кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Київського університету права НАН України, Куртинець Мирослав Іванович, доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Київського університету права НАН України. Круглий стіл відбувся за участю студентів, юридично-спеціалізованих факультетів провідних вищих навчальних закладів, а саме: Національний Авіаційний Університет (Кратко Юлія, Дрозд Анастасія, Старовойтова Ольга), Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова (Мовчан Аліна, Скрибка Ігор) та Академія праці, соціальних відносин і туризму (Шалавінський Володимир, Скінтей Вікторія). Київський університет права НАН України представляли студенти 2-го курсу (Багалур Вікторія, Миркєєв Ярослав, Чайковська Тетяна, Якубенко Олексій) та студенти 5-го курсу (Величко Касим, Кортукова Тамара, Ридня Дар’я). Теми докладів та презентацій учасників круглого столу висвітлювати турбуючи їх питання, так Скінтей Вікторія , студентка національного педагогічного університету ім. Драгоманова, винесла на обговорення питання смертної кари, зазначивши його правові аспекти та актуальність в умовах сьогодення, студенти Національного Авіаційного Університету висвітлили питання захисту прав національних меншин. Актуальне місце серед інших доповідей займало питання проблеми правового регулювання права на мирні зроби, про яке підготовила інформацію студентка 2 курсу, МП-21 Київського університету права, Чайковська Тетяна.

Заключним виступом була доповідь студентки 5-го курсу, МП-51 Київського університету права, Кортукової Тамари, у якій вона підсумувала основні положення саміту Україна – ЄС 2015. Президія круглого столу відзначила наявність в учасників високого рівня навиків проведення дискусії, вміння висвітлювати інформацію та чітко будувати думку. По завершенню заходу, відбулось нагородження учасників книгами.