Кафедра теорії та історії держави і права провела засідання круглого столу на тему: «Дослідження особливостей та механізму законодавчого процесу в зарубіжних країнах»

20 Березня, 2015

19 березня 2015 року в КУП НАН України, кафедра теорії та історії держави і права, у рамках роботи гуртка «Визначні пам’ятки права» провела засідання круглого столу на тему: «Дослідження особливостей та механізму законодавчого процесу в зарубіжних країнах».
     У засіданні круглого столу взяли участь студенти І та ІІ курсів юридичного факультету КУП НАНУ. Із вступним словом виступив керівник наукового гуртка «Визначні пам’ятки права» к.і.н., доцент Панасюк Р. П. і староста  гуртка, студент ІІ курсу Невінчаний М. На засіданні були присутні та приймали активну участь у обговоренні спірних питань к.і.н., професор Іванов В. М. та к.ю.н., доцент Чаплюк О. І.
     Студенти взяли активну участь в обговоренні даного питання. Було заслухано декілька доповідей з питання розвитку законодавчого процесу зарубіжних країн як в правовому так і в історичному аспекті. Свої позиції доповідачі підтвердили якісними презентаціями.

Аналізуючи закордонний досвід законотворення, учасники круглого столу дійшли висновку, що питання законодавчого процесу надзвичайно актуальне в такий непростий час для України. Адже наша країна зараз знаходиться на етапі грандіозних змін і перебудови всієї системи управління, тому деякі аспекти формування і розвитку законотворення зарубіжних країн були б корисними. Спираючись на досвід становлення зарубіжного законодавчого процесу, наша країна має всі шанси на швидке подолання, в першу чергу, політичної, а потім і економічної кризи. Ми впевнені, що пройшовши цю складну сходинку, Україна вийде на шлях миру, добробуту і чесної, легітимної влади.