20 Травня, 2014

Кафедрою господарського права та процесу на честь святкування «Тижня науки» був проведений круглий стіл: «Органи державної влади та органи місцевого самоврядування: суб’єкти адміністративного чи господарського права», зі студентами 4-го курсу, юридичного факультету.

Участь у проведенні круглого столу: «Органи державної влади та органи місцевого самоврядування: суб’єкти адміністративного чи господарського права» займались: к.ю.н. доц. зав. кафедри Бевз С.І., к.ю.н. доц. Шевченко Н.І., асистент кафедри господарського права та процесу Твердохліб Ю.В.
В рамках данного круглого столу піднімалися такі питання:
–    Поняття та ознаки суб’єкта господарювання;
–    Хто є суб’єктами господарського права;
–    Хто є суб’єктами адміністративного права;
–    Органи державної влади та місцевого самоврядування як суб’єкти господарського права;
–    Органи державної влади та місцевого самоврядування як суб’єкти адміністративного права.

Студенти показали себе з гідної сторони, що дає змогу переконатися у освідченності майбутніх спеціалістів, які закінчують Київський університет права НАН України на освітньо-кваліфікаційній базі бакалавр.