Керівником Ужгородської філії КУП НАНУ проведено відкриту лекцію студентам юридичного факультету УжНУ

29 Квітня, 2024

За сприяння декана юридичного факультету Ужгородського національного університету проф. Ярослава Лазура та завідуючого кафедрою господарського права доц. Вадима Рошканюка керівником Ужгородської філії Київського університету права НАН України доц. Іваном Ващинцем проведено відкриту лекцію для студентів юридичного факультету УжНУ, присвячену питанням міжнародного комерційного арбітражу. Проведення лекції стало черговим заходом у рамках співпраці між Київським університетом права НАН України та Ужгородським національним університетом.

У короткому вступному слові, що передував лекції, доц. Рошканюк підкреслив важливість співробітництва та обміну досвідом між університетами, а також відзначив зростаючу популярність міжнародного комерційного арбітражу як альтернативного способу вирішення спорів.

У своїй лекції доц. Ващинець зупинився на загальних питаннях місця і значення міжнародного комерційного арбітражу у системі альтернативного вирішення спорів, перевагах цього способу вирішення спорів порівняно з традиційними судовим розглядом, а також на перспективах подальшого розвитку міжнародного арбітражу. На завершення доц. Ващинець відповів на питання студентів.

Представники Київського університету права НАН України та Ужгородського національного університету домовилися про подальшу наукову й освітню співпрацю.

Прес-Центр КУП НАНУ