Хочеш отримувати 2500 швейцарських франків у місяць? Швейцарська компанія «OTIF» запрошує магістрів і аспірантів КУП НАНУ на оплачуване стажування до Швейцарії!

27 Березня, 2013

qwq1.jpg

Міжурядова організація міжнародних залізничних перевезень (The Intergovernmental Organisation for International Carriage by Rail (OTIF) започаткувала програму «Молоді фахівці» з метою надати можливість молодим професіоналам відкрити для себе унікальну та надзвичайну роботу міжнародного службовця.
  Стажування відбуватиметься у Секретаріаті OTIF у м. Берн (Швейцарія) тривалістю від 9 до 18 місяців. Молоді експерти отримують можливість брати участь у всіх напрямках діяльності організації – від технічного забезпечення до юридичної служби, а також брати участь у численних і різноманітних міжнародних заходах.

qwq2.png

Заплановано 3 напрямки стажування – правознавство, технології та комунікації («паблік рілейшнз»). Напрямок стажування кожного з інтернів (стажерів) залежатиме від їх індивідуального досвіду та освіти. Остаточне рішення прийматиметься разом з майбутнім інтерном.
   Напрям спеціалізації з права – транспортне право, міжнародне право
   Перший етап стажування розпочнеться у першій декаді вересня 2013 року.
   Відповідно до умов Організації, кожен, хто бажає взяти участь у конкурсі на стажування, має володіти двома з трьох мов – французька, англійська, німецька та мати вищу освіту рівня магістр або аспірант. Приймаються заявки від студентів останнього курсу магістратури!
   Організація оплачує інтерну (стажеру):

• заробітну плату у розмірі 2500 швейцарських франків у місяць;
  • транспортні видатки Україна – Швейцарія – Україна.

Більше інформації можна отримати тут.

Контактна особа від України:
  Іванна Єдгарова, завідувач відділу міжнародних зв’язків та грантів КУП НАНУ, тел. (044) 424-91-48, e-mail: inter-dep@kul.kiev.ua
   Контактна особа від Швейцарії:
   Samuel Flückiger, менеджер проекту, тел. +41 31 359 10 29, e-mail: samuel.flueckiger@otif.org

Не зволікайте з поданням заявок! Бажаємо успіху аплікантам з КУП НАНУ!