Колекція іноземної літератури Наукової бібліотеки Київського університету права НАН України поповнилась новими виданнями

17 Грудня, 2018

З нагоди святкування 100-річчя Національної академії наук України  Наукова біліотека отримала в дар від багаторічного партнера КУП НАНУ, почесного доктора Київського університету права,  доктора права, професора Пенсильванського університету (США), іноземного члена НАН України  Вільяма Батлера книги з сучасного міжнародного та національного сімейного права.

book1.jpg
book2a.jpg
book3.jpg

Професор Батлер, визнаний у світі фахівець у галузі порівняльного правознавства, міжнародного приватного та публічного права, систематично проводить майстер-класи у Київському університеті права НАН України, бере участь в конференціях, семінарах та  інших заходах університету в рамках угоди про співпрацю між Пенсильванським університетом (США) та Київським університетом права НАН України.

Завдяки В.Батлеру в  Науковій бібліотеці університету сформована потужна колекція зарубіжної, у тому числі, європейської та американської юридичної літератури з багатьох галузей права, зокрема, унікальна колекція з історії сімейного права та сучасного стану цієї важливої галузі права. Студенти, аспіранти та викладачі університету успішно використовують у наукових дослідженнях та навчальному процесі книги відомих сучасних представників зарубіжної правової науки. Книги, подаровані В.Батлером, сприяють поглибленому вивченню складних питань теорії та практики права, використанню методів компаративистики для проведення наукових досліджень в галузі  юриспруденції.

batler.jpg

Бібліотека КУП НАНУ із глибокою вдячністю приймає в дар ці надзвичайно цікаві й корисні для університету видання. Впевнені, що ці книги сприятимуть розвитку обізнаності наукової молоді,  кращому розумінні ними складних процесів, що відбуваються в сучасному світі  та  юридичній  науці.