Колектив КУП НАНУ нагороджено лауреатським дипломом Міжнародної академії рейтингових технологій і соціології «ЗОЛОТА ФОРТУНА»

17 Грудня, 2012

14 грудня 2012 року у приміщені Великого конференц-залу Національної академії наук України відбулася церемонія нагородження «Лауреатським Дипломом» Міжнародної академії рейтингових технологій і соціології «Золота Фортуна».
     Лауреатом Міжнародної академії рейтингових технологій і соціології «Золота Фортуна» став і Київський університет права НАН України, який на заході представляв ректор університету, професор  Ю.Л. Бошицький.
     Академічний Альманах «Золота Фортуна» розповсюджується у майже 60 країнах світу. Насамперед, це батьківщини 29 Академій Наук, що представлені прапорами на першій сторінці. Серед цих країн дуже поширена співпраця між Академіями Наук, Президенти яких в різний час стали членами Президії «Золотої Фортуни».
     Обранці рейтингу “Золота Фортуна” отримали нагороди від голови Президії МАРТІС «Золота Фортуна», президента Національної академії наук України академіка Б.Є. Патона та голови Генеральної Дирекції МАРТІС «Золота Фортуна» Д. Акімова.

Варто зауважити, що нагороди Міжнародної академії рейтингових технологій та соціології “Золота Фортуна” встановлені для стимулювання та відзначення трудової і творчої діяльності громадян, політиків, державних діячів, вищих посадових осіб церкви, які мають неабиякі здобутки на користь суспільства в економіці, науці, мистецтві, політиці та суспільному житті.

Референт ректора,
 О. Сарських