Колектив університету вітає з Днем народження Почесного ректора КУП НАН України ШЕМШУЧЕНКА Ю.С.

14 Грудня, 2023

14 грудня 2023 року колектив Київського університету права НАН України привітав Почесного ректора КУП НАН України, доктора юридичних наук, професора, академіка Національної академії наук України та Академії правових наук України Шемшученка Юрія Сергійовича з днем народження!

Ім’я Юрія Шемшученка стоїть у витоків утвореного ним унікального навчального закладу, яким є Київський університет права Національної академії наук України (1995 р.). Вчений протягом 10 років був ректором Університету, під його керівництвом було налагоджено видання академічних підручників з різних галузей права, він є головним редактором «Часопису Київського університету права».

Юрій Сергійович Шемшученко є людиною працьовитою, толерантною, талановитою. Свій День народження вчений зустрічає сповнений енергії і нових творчих задумів.

Колектив щиро дякує Юрія Сергійовича за багаторічну підтримку КУП НАН України, вагомий внесок у розвиток правової держави та юридичної науки! Бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, миру, щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги, здійснення заповітних мрій та сподівань! Нехай усі ваші дні будуть наповнені любов’ю рідних, приємними клопотами, прекрасним самопочуттям і оптимістичним настроєм. Ми безмежно цінуємо Вашу людяність та щирість! Нехай Господь береже Вас і подарує многії і благії літа!