Команда КУП НАН України взяла участь у Правовому брейн-рингу серед студентів-іноземців

4 Травня, 2018
    24 квітня 2018 року вже третій рік поспіль в Навчально-науковому юридичному інституті НАУ було проведено правовий брейн-ринг серед  студентів-іноземців  вищих навчальних закладів м. Києва.
    Цього року участь в інтелектуальній боротьбі взяли команди Київського університету права НАН України (у складі: Махмудова Еміля, Швецова Альберта, Гулієва Атамирата, Аль_Хедра Мухаммада), Київського національного торговельно-економічного університету, Київського міжнародного університету та дві команди Національного авіаційного університету – Навчально-наукового юридичного інституту та Навчально-наукового аерокосмічного інституту.
    Мета заходу полягає у сприянні розвитку правової культури молоді зарубіжних країн, яка навчається в юридичних вищих навчальних закладах України, вихованні в них повагу до права, підвищенні рівень правових знань, навчанні умінню застосовувати їх на практиці, залученню студентів-іноземців до участі в інтелектуальних іграх.
    Урочисто відкрила захід директор Інституту Ірина Сопілко, яка привітала учасників брейн-рингу та висловила сподівання, що такі інтелектуальні змагання допоможуть студентам, які приїздять з інших країн на навчання до України, розвинути свої творчі здібності, вміння працювати в команді та приймати спільні рішення.

br1.jpg

br2.jpg

br3.jpg

Боротьба за кубок переможця була напруженою, оскільки, кожна з команд прагнула якомога краще проявити себе в інтелектуальній боротьбі. За результатами гри студенти Київського національного торговельно-економічного університету вибороли золотий кубок, срібний кубок отримала команда Навчально-наукового юридичного інституту НАУ, а бронзовий – команда Київського університету права НАН України.

Вітаємо призерів і бажаємо, щоб командний дух тільки сприяв їхнім подальшим перемогам.