Команда КУП НАНУ взяла участь у Міжнародному правничому конкурсі імені Філіпа Джесопа

18 Лютого, 2014

14-16 лютого відбувся Конкурс з міжнародного права імені Філіпа Джесопа. Для участі у конкурсі від Київського університету права НАН України була створена команда зі студентів у складі: Щелкін Максим, студент групи МП-42; Парнев Богдан, студент групи МП-42; Кортукова Тамара, студентка групи МП-41, Бабцова Тетяна, студентка групи МП-21, Волошина Анна, студентка групи МП-21 та наукового керівника Алямкіна Руслана Володимировича.
     Конкурс з міжнародного права імені Філіпа Джесопа (The Philip C. Jessup International Law Moot Court Competition) було започатковано ще у 1959 році в Сполучених Штатах Америки. За пів століття він став найпрестижнішим юридичним змаганням у світі. Конкурс проводиться International Law Students Association під егідою White&Case – однією з найбільших юридичних фірм світу. Конкурс спрямований на моделювання засідання в Міжнародному Суді ООН, який відбувається англійською мовою.
     В конкурсі взяли участь юридичні вищі навчальні заклади України. Конкурс складався з двох етапів: письмового та усного. Письмовий полягав у виконанні завдань на підставі певної справи. Усний етап – участь переможців письмового туру у судових дебатах перед кваліфікованим журі. Дебати проходять у формі модельного судового засідання Міжнародного Суду ООН, в якому команди представляють Держави – Позивача (Applicant)  та Відповідача (Respondent).

В даному конкурсі, команда – учасниця  Київського Університету права, досягла значних успіхів – потрапила у півфінал та до десятки кращих університетів.
     Фінал конкурсу відбувся 16 лютого 2014р., між командами Київського університету міжнародних відносин й Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Переможцем Конкурсу визнано команду Київського університету міжнародних відносин, яка отримала вищий показник у рейтингу за підсумками оцінювання журі у фіналі Конкурсу.
     По завершенню було вручено сертифікати за участь та подарункові сертифікати. Студенти висловлюють подяку науковому керівнику, професорсько-викладацькому складу та ректорові університету.