Команда КУП НАНУ взяла участь у півфіналі ІІ Національного конкурсу з міжнародного арбітражу EAC Moot Court 2013!

19 Березня, 2013

У березні 2013 року  відбувся ІІ Національний конкурс з міжнародного арбітражу EAC Moot Court 2013, який став по праву авторитетним конкурсом, що проводиться міжнародною неприбутковою асоціацією «Європейська арбітражна палата» (м. Брюссель, Бельгія).
   Конкурс був побудований за моделлю розгляду в міжнародному арбітражі (за регламентом Міжнародного комерційного арбітражного суду при Європейській арбітражній палаті) і проходив англійською мовою. Організатори конкурсу склали завдання, яке являло собою спір між сторонами за договором купівлі-продажу, який підлягає розгляду в міжнародному арбітражі.
   Участь взяли: Львівський національний університет ім. І.Франка – Інститут міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка; Київський університет права НАН України – Національний університет «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого »; Юридичний факультет КНУ ім. Т. Шевченка – Інститут міжнародних відносин Національного авіаційного університету; Харківський державний університет імені В.Н. Каразіна – Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана.
   Київський університет права НАН України представляли Войтенко Юлія (МП-42), Гаврилюк Христина ( МП-42), Гронь Роман (МП-42), Сусла Інна (МП-21) та тренер команди Мушак Наталія Богданівна.

Завдяки наполегливій праці, старанню та високому рівню ораторського мистецтва команда КУП НАНУ перемогла на усних дебатах представників Національного університету «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого » та вийшла до півфіналу.
   Під час дебатів учасники продемонстрували високий рівень професійної майстерності, теоретичної підготовки, пошук сильних і влучних аргументів, вміння швидко, безпомилково орієнтуватися в будь-якій ситуації, а також чудове володіння англійською мовою.
   Після завзятої боротьбі у півфіналі зустрілися КУП НАНУ – КІМО та Юридичний факультет КНУ ім. Т. Шевченка – КНЕУ ім. Вадима Гетьмана.
   За результатами півфінальних дебатів у Фінал EAC Moot Court вийшли команди КІМО і КНЕУ. Команда КУП НАНУ посіла почесне ІІІ місце.
   Місцем проведення Фіналу ІІ Національного конкурсу з міжнародного арбітражу став Зал засідань Вченої ради КІМВ. Присутніх тепло вітали Президент ЄАП Геннадій Пампуха, Голова Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі Василь Костицький, заступник Директора Інституту міжнародних відносин Олександр Миколайович Бірюков, декан факультету права Київського університету права Марина Олександрівна Дей.

До журі конкурсу увійшли Президент ЄАП Геннадій Пампуха, голова представництва ЄАП в Україні Костянтин Пільков, керуючий партнер “AstapovLawyers” Андрій Астапов, засновник «Бюро примирення Ірини Калинський» Ірина Калінська, радник ЮК «Sayenko Kharenko» Олена Перепелинська.
   Завдяки своїй сильній позиції та чітко виробленим аргументам переможцем конкурсу стала команда Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка.
   На завершення варто зазначити, що в рамках Фіналу ІІ Національного конкурсу з міжнародного арбітражу відбулася офіційна презентація студентського комітету “Arbitrage Young People” – молодіжного крила Європейської арбітражної палати, яке на сьогоднішній день вже об’єднує понад 200 студентів з різних країн Європи і світу. У своїй доповіді голова комітету Георгій Пампуха окреслив головні цілі і завдання «Arbitrage Young People, а саме – організація студентських освітніх проектів у сфері міжнародного комерційного арбітражу та медіації для молоді, яка зацікавлена у своєму науковому та особистісному розвитку.
   Всі учасники були відзначені спеціальними сертифікатами та пам’ятними призами.

Привітаємо нашу команду із високими показниками і достойною презентацією Київського університету права НАН України!