Команда КУП НАНУ взяла участь у V Міжнародному правничому конкурсі ім.В.М.Корецького з європейського права у галузі прав людини

18 Грудня, 2012

14  та 15 грудня 2012 року Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України провела фінал Міжнародного правничого конкурсу імені В.М. Корецького з європейського права у галузі прав людини.
     Участь в конкурсі від Київського університету права НАН України брала команда у складі: Дасюк Наталії Володимирівни, студентки групи МП-42, Дубчак Марії Вікторівни, студентки групи МП-42, та Левади Єгора Леонідовича, студента групи МП-42.
     Міжнародний правничий конкурс ім. В. М. Корецького (Volodymyr M. Koretsky International Law Competition) – престижний український правничий конкурс міжнародного рівня, який було започатковано Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України 5 грудня 2007 року.
     В конкурсі взяли участь провідні юридичні вищі навчальні заклади України.
     Конкурс складався з двох турів: письмового та усного. За результатами письмового туру до чвертьфіналу Конкурсу вийшли команди: Київського університету права НАН України, Національного університету «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого» (Інститут підготовки кадрів для Міністерства юстиції), Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка, Національного університету «Одеська юридична академія» (факультет адвокатури), Національного університету «Одеська юридична академія» (факультет правової політології та соціології), Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі, Європейського університету та Чорноморського державного університету ім. Петра Могили.

Письмовий тур полягав у виконанні завдань за наданою фабулою. Усний етап – участь переможців письмового туру у судових дебатах перед кваліфікованим журі. Дебати проходять у формі модельного судового засідання Європейського суду з прав людини, в якому команди представляють Заявника та Уряд.
     14 та 15 грудня – в рамках Всеукраїнського тижня права відбувся фінальний етап ІV Міжнародного правничого конкурсу ім. В.М. Корецького з європейського права у галузі прав людини, який проходив в Інституті держави та права ім. В.М. Корецького.
     До складу журі конкурсу увійшли: Бігун В.С. – голова журі, юрист Європейського суду з прав людини; Білас І.Г. – член журі, професор кафедри європейського та порівняльного права Інституту міжнародних відносин Київського університету ім. Т.Г. Шевченка; Стрєльцова О.В. – член журі, науковий співробітник Інституту держави і права ім. В.М. Корецького.

Команда Київського університету права НАН України увійшла в п’ятірку кращих та отримала відзнаку у вигляді диплому.
     На останок, хотілось б подякувати ректорові Ю.Л. Бошицькому за надану можливість приймати участь у конкурсах такого рівня та організаторам конкурсу за теплий прийом та чудово проведений час, а також всім учасникам за цікаву боротьбу.