Команда КУП НАНУ здобула третє місце у Міжнародному правничому конкурсі ім. В. М. Корецького

17 Грудня, 2014
   11-12 грудня 2014 р. у стінах Європейського університету відбувся Міжнародний правничий конкурс імені В.М. Корецького з європейського права у галузі прав людини. Для участі у конкурсі від Київського університету права НАН України була створена команда зі студентів у складі: Кортукової Тамари (МП-51), Чайковської Тетяни (МП-21), Даценка Олександра (МП-21), та Пашковець Ольги (МП-51).
   Міжнародний правничий конкурс ім. В. М. Корецького (Volodymyr M. Koretsky International Law Competition) – престижний український правничий конкурс міжнародного рівня, який було започатковано Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України 5 грудня 2007 р. Змагання направлені на те, щоб підвищити рівень правової еліти. Для учасників – це можливість отримати досвід, обмінятися думками і здобути нові знайомства.

У конкурсі взяли участь вищі юридичні навчальні заклади України. Конкурс складався з двох турів: письмового та усного. Письмовий полягав у виконанні завдань на підставі певної фабули, та полягала у виконанні обов’язкового та факультативного завдань. У письмовому турі команда нашого університету зайняла ІІ місце. Усний етап (напівфінал) – полягав у тому, що переможці письмового туру виступали у судових дебатах перед кваліфікованим журі. Дебати проходили у формі модельного судового засідання Європейського суду з прав людини, в якому команди представляють Заявника та Уряд. В результаті жеребкування опонентом команди нашого університету стала команда Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого. Наша команда показала високий рівень володіння знаннями та юридичним етикетом. Під час підготовки використовувався весь обсяг знань про захист прав людини: команда використовувала положення Конвенції про захист прав та основоположних свобод, а також інших міжнародних актів та практику ЄСПЛ.  У фіналі команда КУП НАН України отримала Диплом ІІІ ступеня.

Особливу подяку учасники команди висловлюють наставникам, а саме: заступнику завідувача кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Е.В. Тітко та доценту кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства М.І. Куртинцю.