Конкурс гармонії, краси та інтелекту “Міс університет – 2011”

16 Березня, 2011

Конкурс гармонії, краси та інтелекту «Міс університет – 2011» в рамках проекту Київського університету права НАН України «Майбутнє України в  руках талановитої молоді» відбудеться вже п’ятий рік поспіль у квітні місяці. Не випадково обраний період його проведення — весна. Адже саме ця пора року символізує дівочу красу. Звісно, що в Київському університеті права НАН України  навчаються розумні дівчата – майбутні юристи. Але учасниці конкурсу не тільки розумні, а ще й вродливі, слідкують за тенденціями сучасної моди, займаються спортом.

Цього року бажаючих дівчат взяти участь в конкурсі було більш ніж очікувалось. Після відбіркового туру, який провів партнер та постійний спонсор конкурсу кіно-модельне агентство «NEO», у фінал пройшли кращі 8 студенток: Буравкова Анастасія, Гаврилюк Христина, Єременко Маргарита, Железняк Наталія, Корчагіна Ольга, Міхневич Марина, Мусітович Руслана, Собко Тетяна.

Проект «Майбутнє України в руках талановитої молоді» створено для студентів-правознавців та всіх, хто прагне до розвитку,  творчої самореалізації. Він має  духовно-збагачувальний характер і спрямований на виховання національно-свідомої особистості студентів Київського університету права НАН України, підвищенню загальнокультурного рівня розвитку студентів. Проект надає можливість реалізувати студентству не тільки свої інтелектуальні здібності, а й розкрити творчий потенціал.

Керівництво Київського університету права НАН України та Культурно-розважальний центр університету сподіваються, що цей проект сприятиме всебічній реалізації особистості студентів, адже в людині повинно гармонійно поєднуватися багатий внутрішній світ, інтелект та приваблива зовнішність.

Організатор конкуру, Культурно-розважальний центр КУП НАН України, бажає всім учасницям творчого натхнення та перемоги!

Культурно-розважальний центр