Коротка біографічна довідка професора Еддуарда Сомерса

20 Вересня, 2012

Професор з міжнародного публічного права, морського права у Гентському університеті та Антверпенському університеті. PhD з міжнародного публічного права. Проводить науково-дослідну роботу на факультеті права Гентського університету та факультету прикладних економічних наук, Антверпенський університет.
     Лектор у Брюссельському вільному університеті (Бельгія), Університеті Найробі (Кенія), Університеті Дар-ес-Салам (Танзанія), Люблянському університеті (Словенія), Нотінгемському університеті (Велика Британія), університеті імені Миколаса Ромериса у Вільнюсі (Литва), Варшавському університеті (Польща), Університеті Бонд (Австралія).
     Директор інституту морського права, Гентський університет.
     Екс-директор бібліотеки Гентської школи права.
     Екс-голова комісії факультету з питань міжнародних зв’язків.
     Декан Гентської школи права (2000-2008).
     Завідувач кафедрою публічного міжнародного права.
     Проф. Сомерс має більш ніж 100 публікацій у національних та іноземних наукових журналах.
     Ініціатор понад 10 національних та інтернаціональних дослідницьких проектів.
     Координатор освітніх програм академічного обміну Еразмус/Сократ.