Кроки до прекрасного в КУП НАНУ

11 Квітня, 2010

В Київському університеті права Національної академії наук України триває проект, в рамках якого найактивніші студенти мають змогу відвідувати освітньо-виховні заходи, серед яких найвідоміші театральні вистави. Так, 09.04.2010 р. кращі студенти КУП НАН України відвідали Київський Національний академічний театр оперети.

Перегляд вистав у театрі допомагає утвердженню принципів загальнолюдської моралі: правдивості, справедливості, милосердя, патріотизму, доброти, толерантності, поваги, гуманізму.
Театр є важливим фактором у розвитку морально-етичних потреб майбутніх фахівців у галузі юриспруденції.

«Містер Ікс» – це друга вистава І.Кальмана, на якій були присутні активні учасники художньої самодіяльності, спортивних секцій університету: дует «Купава», колектив східного танцю «Вуаль», представники студії спортивно-бального танцю «KUL DANCE», члени вокально-інструментальної групи університету та інші представники активу.

У світі чарівної музики, прекрасної акторської гри, студенти одержали неповторні враження, духовно та естетично збагатилися.

Даний проект дає змогу розширювати світоглядні горизонти та сприяє формуванню справжніх цінностей майбутніх фахівців у галузі юридичної науки. Адже в сучасному світі моральний розвиток особистості студента є однією з найважливіших передумов його духовного самовдосконалення, професійної підготовки. Саме цей напрямок роботи університету розкривається через проект, який дає змогу найактивнішим студентам гармонізувати набуті знання з практично-життєвими орієнтирами. Досягнення мети проекту можливе шляхом виховання майбутніх юристів через долучення до заходів, які підвищують емоційну, естетичну культуру студентів, що успішно реалізовується у нашому університеті.