Круглий стіл на тему: «Боротьба з агресією. Посли доброї волі, людина і зброя»

13 Грудня, 2023

В КУП НАНУ 07 грудня 2023 р. відбувся круглий стіл, присвячений непересічній особистості, що боровся проти насильства, расизма та дискримінації – Махатма Ґанді. Робоча назва круглого столу – «Боротьба з агресією. Посли доброї волі, людина і зброя». У його роботі взяли участь здобувачі вищої освіти 4 курсу (групи ПБ41д та ПБ43д), які підготували ґрунтовні доповіді.

Організаторкою та модераторкою заходу виступила доцент кафедри кримінального права та процесу к.ю.н., доцент Веселовська Наталія Олександрівна.

Робота була спрямована на обмін досвідом, який отримали студенти під час вивчення курсу «Юридична конфліктологія» та в рамках роботи наукового студентського гуртка «Клуб кримінологів».

Студенти доповідали про специфіку таких конфліктів, як: «Друга світова війна: збройний напад Німеччини на СРСР (власне бачення та виходи з агресії)», «Агресія у сирійському конфлікті та шляхи його подолання», «Еритрейсько-джибутійський прикордонний конфлікт», «Протистояння в Судані», тощо, та поділилися враженнями про виконану ґрунтовну роботу.

Майбутні юристи зазначили, що теоретичні знання, кейси та практичні вправи, які відпрацьовували на парах курсу «Юридична конфліктологія», дали можливість на належному рівні виконати цю серйозну роботу.

Також, за твердженнями здобувачів вищої освіти, вони навчились ставити завдання та мету дослідження, послідовно планувати роботу, організовувати процес вивчення певної теми та критично розбирати конфліктні ситуації, робити висновки та працювати з великим масивом інформації.

Прес-Центр КУП НАНУ